منو
سبد خرید

دستگاه فیوژن فیبر نوری

دستگاه فیوژن فیبر نوری
مدل: محصول 61
مشخصات فنی الکترود دستگاه فیوژن فیبر نوری فوجیکورا ELCT2-20A :در شبکه های فیبر نوری، برای متصل کردن فیبرهای نوری به یکدیگر از روش فیوژن فیبر نوری استفاده می شود. این کار همان جوش دادن تارهای فیبر نوری به یکدیگر است که توسط دستگاه فیوژن صورت می گیرد. در این روش با استفاده از این الکترودها، ..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
مدل: محصول 81
مشخصات فنی تیغه دستگاه کلیور فیبر نوری فوجیکورا CB-16 :تیغه دستگاه کلیور دارای قطر 22 میلیمتر و ضخامت آن نیز 2 میلیمتر است. تیغه دستگاه کلیور از آلیاژ سخت پخته شده تولید و به بازار عرضه شده است. دستگاه کلیور فیبر نوری که وظیفه برش تمیز و درست فیبر های نوری را جهت استفاده از فیبر ها در..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
مدل: محصول 89
مشخصات فنی دستگاه فیوژن فیبر نوری فوجیکورا 62S :دستگاه فیوژن فیبر نوری فوجیکورا مدل 62S در ابعاد 146x159x150 میلیمتر و با وزن 2.5 کیلوگرم تولید شده است و در بازار تجهیزات شبکه با کیفیت ساخت عالی و بدنه ی مستحکم و مقاوم به فروش می رسد.فیوژن فیبر نوری می تواند کور ها یا همان هسته اصلی که جنس آن ا..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
مدل: محصول 91
مشخصات فنی دستگاه فیوژن فیبر نوری فوجیکورا 70S Plus :در ابعاد 146X159X150 میلیمتر و با وزن 2.5 کیلوگرم تولید شده است و در بازار تجهیزات شبکه با کیفیت ساخت عالی و بدنه ی مستحکم و مقاوم به فروش می رسد. این دستگاه فیوژن فیبر نوری دارای سرعت جوش تا 6 ثانیه و زمان گرمادهی تیوب تا 9 ثانیه می باشد. دستگاه ..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
مدل: محصول 92
مشخصات فنی دستگاه فیوژن فیبر نوری فوجیکورا Splicer 80S :دستگاه فیوژن فوجیکورا 80S که دارای پارت نامبر FSM-80S میباشد یکی از بهترین دستگاه های فیوژن فیبر نوری بشمار میرود. این دستگاه نسبت به مدلهای قبلی یعنی 70S و 60S زمان فیوژن سریعتری دارد.محافظت اتوماتیک از باد در زمان فیوژنانجام فیوژن فیبر د..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)