ماژول SFP مخفف کلمه های Small Form-Factor Pluggable است. یکی از انواع ماژول‌ها است که برای تبدیل سیگنال دیجیتال به سیگنال نوری مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع ماژول می تواند مسیر انتقال اطلاعات را از طریق فیبر نوری ده ها کیلومتر افزایش دهد با این حال در حال حاضر استفاده های زیادی دارد. به همین دلیل می توان گفت ماژول فیبر نوری و ماژول SFP جهت انتقال اطلاعات در فواصل طولانی مورد استفاده قرار می گیرد و می توانند در مسافت های دور بسیار کاربردی باشند.

به طور کلی می‌ توان گفت این میزان بسیار بیشتر از انتقال اطلاعات با استفاده از کابل های شبکه است با این حال می توان گفت در حال حاضر استفاده از ماژول فیبرنوری بسیار بیشتر از کابل های شبکه شده است.

ماژول SFP مدل SWFP3131-13-225S

ماژول SFP مدل SWFP3131-13-225S در بازار تجهیزات شبکه برای اتصال به فیبر های نوری از نوع سینگل مد مناسب می‌باشد.

حداکثر فاصله پشتیبانی در این نوع ماژول ، 20 کیلومتر می باشد. این ماژول تنها از یک عدد پورت نوری پشتیبانی می نماید و رابط های  Dual-LC simplex Optical Connector دارای درگاه های LC duplex هستند و سرعت انتقال داده در این ماژول تا 10 گیگابایت بر ثانیه است.

یکی از کاربردهای این ماژول در طراحی دوربین های مدار بسته که بوسیله رینگ بسته میشوند می باشد.

مشخصات ماژول SFP مدل SWFP3131-13-225S

  • طول موج : TX:1310nm RX:1550nm
  • حداکثر فاصله پشتیبانی : 20 کیلومتر
  • دمای قابل کارکرد : -40°C~75°C (-40°F~167°F)
  • نوع کانکتور:  LC Connector
  • پورت: 1x 100Base-TX FX, SFP
  • وزن : 0.05 کیلوگرم
  • نوع کابل فیبر نوری: Single mode WDM 1-fiber
  • سرعت انتقال دیتا در این ماژول 10 گیگابایت بر ثانیه
  • دارای یک عدد پورت است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در واتس آپ شرکت آسیا ارتباط کام به شماره ٠٩١٢٦١٤٨٠٩١ پیغام بگذارید تا در اسرع وقت به شما پاسخ داده شود.(حداکثر زمان پاسخگویی نیم ساعت)